Disivo je software na správu a automatizaci cen produktů.

Princip přeceňování v Disivu lze vysvětlit ve 3 bodech:

  1. Disivo automaticky každý den sbírá data o produktech, které nabízíte - tedy o jejich vlastnostech, obchodním výkonu (prodejích, návštěvách, ...) a cenách konkurence.
  2. Na úrovni jednotlivých produktů, kategorií nebo výrobců si poté přehledně nastavujete různé přeceňovací strategie - např. konkurence nenabízí produkt, produkt se špatně prodává, dochází skladové zásoby, aplikace automatických cenových modelů, ... 
  3. Disivo přecení na základě exportu a jeho importu u vás. Informace se aktualizují několikrát za den, což umožňuje dynamicky měnit ceny produktů klidně každé dvě hodiny, v závislosti na aktuální situaci a strategiích, které si nastavíte.

V čem Vám Disivo pomůže?

  • Získáte 100% kontrolu nad cenotvorbou. Data o produktech, jejich výkonu, cenách konkurence atp. aktualizuje Disivo několikrát denně. Pokud nalezne problém (např. prodáváte nevýhodně pod cenou), ihned vás upozorní a nebo situaci samo napraví.
  • Pravděpodobně máte na starost nastavení a optimalizaci cen pro větší tisíce produktů. Díky chytré automatizaci přeceňování se budete schopni postarat o každý z nich, jako kdybyste je řešili individuálně.
  • Pokud řešíte konkurenční zboží, uvidíte aktivitu konkurence přehledně na jednom místě.
  • Připravíte se lépe na jednání s dodavateli. Disivo obsahuje reporty, které vám pomohou lépe řídit vztahy s dodavateli.

Jak to vypadá, když je Disivo úspěšně spuštěné?

Přečtete si o zkušenostech našich zákazníků, TisknuLevne.cz využilo Disivo primárně pro ušetření času a automatizaci rutinní práce, uni-max díky optimalizací zvýšil obrat o 29 % a zisk o 32 %.